Banii de concediu prenatal si postnatal se impoziteaza?

3 Mar 2011 by

Ar vrea sa stie Oana, prietena mea.

Stie cineva?

Related Posts

Tags

Share This

5 Comments

  1. Monica

    Nu,nu se impoziteaza (art. 42 lit. a din Legea nr. 571 din 2003 privind Codul fiscal.

  2. Merci Monica!

  3. Cris

    veniturile din concediul medical de maternitate ( prenatal si postnatal) sunt neimpozabile.

  4. Subscriu, nu se impoziteaza! Tocmai am primit fisa fiscala si reiese clar

    • oana

      multumesc frumos pentru raspunsuri.

css.php
Privacy Policy